Metalinės pakabinamos lubos

Anksčiau metalinės lubos turėjo asociacijas su labai grubiu ir industriniu įvaizdžiu. Šiomis dienomis skirtingi gamintojai siūlo labai platų dizaino, formos ir išpildymo pasirinkimą. Tekste norime pristatyti ir patarti kaip lengviau ir greičiau rasti tinkamiausią techninį bei dizaino sprendimą lubų įrengimui.
Daugelis viešų objektų lubų įrengimui turi reikalavimą nedegumo klasės. Metalo pagrindo gaminiai šioje vietoje labai stipriai padeda. Šiuolaikinės technologijos leidžia metalinio pagrindo gaminius padengti medžio lukštu arba medžio imitacijos raštu. Tokiu būdu gaunamas visiškai nedegus gaminys su natūralaus medžio išvaizda. Toks gaminio tipas naudojamas norint išgauti ištisinių tašelių ant lubų vaizdą. Tvirtinimui taip pat naudojama moderni sisitema, nes metalo gaminiai yra lengvi ir juos pakanka tvirtinti ant specialių tvirtinimo elementų.
Kitas tipas yra pakabinamos perforuotos lubų panelės, jos gali būti gaminamos taip pat iš įvairaus metalo ir skirtingų raštų. Standartizuota montavimo sistema užtikrina labai kokybišką ir greitą dangos įrengimą. Esant papildomam poreikiui pridedamas ir akustinis sluoksnis, kuris užtikrina patalpoje komfortą. Apačioje galite pasižiūrėti keletą variantų mūsų aptartų dangų, plačiau ir išsamiau galite susipažinti su šia kategorija mūsų tinklapio skiltyje - https://manolubos.lt/kat/metalines-lubos/

Mūsų darbai

Medžio drožlių ir cemento akustinės plokštės

Skaityti daugiau

Open cell

Skaityti daugiau

Konstrukcinė plokštė interjerui

Skaityti daugiau

Juodos medžio vilnos akustinės lubos

Skaityti daugiau

Akustinės lubos privačiame name

Skaityti daugiau