Lubų apdaila

Lubų apdailos sprendimai šiuolaikiniuose interjeruose yr gana riboti. Dažniausiai pasirenkami patikrinti, standartiniai variantai. Tokie kaip lubų dengimas gipso plokštėmis ir jų dažymas, įtempiamos lubos arba lubų tinkavimas/ glaistymas ir dažymas. Praktiškai ties šiais pasirinkimai ir pasibaigia tipinė pasiūla. Mūsų tikslas ir noras lubų apdailą paversti įdomia, šiuolaikiška ir tvaria bendros apdailos dalimi. Daug dirbame ir mokomės, ieškome, kad galėtumėme pasiūlyti inovatyvių medžiagų, tvarių sprendimų, ekologiškų pasirinkimų.
Keletą iš jų norime ir apžvelgti šioje naujienoje. Vienas iš pasirinkimų yra medžio akcentai ant lubų. Tai gali būti pilnai medinė lubų danga, kuri gaminama iš ekologiškos medienos, medinė tašelių apdaila luboms, 3d medinės lubos su papildoma tekstūra, norintiems didelio akcento. Kitas pasirinkimas akustinės dangos. Šioje grupėje iš dizaino pusės taip pat galimas labai gausus pasirinkimas. Medžio drožlių ir cemento medžiagas, akustinio veltinio gaminiai, individualiai gaminami spec. frezavimo gaminiai. Labai svarbu paminėti, kad dominuojant daug aukštų erdvių, stiklinių pertvarų, didelių langų - lubos privalo būti įrengiamos iš akustinės medžiagos, kitu atveju reiks kovoti su aidu esančiu patalpoje.
Trečia grupė ir mūsų pagrindinė, t.y. individualios lubų dangos. Šiuo atveju mums pakanka pateikti idėją arba jos užuomazgą ir mes galime sukurti iki galo produktą, jį pagaminti ir sumontuoti. Idėja gali būti pasirenkama pagal norimą vaizdą arba pagal nustatytą biudžetą. Esame labai lankstūs ir inovatyvūs, todėl galime pasiūlyti patį geriausią sprendimą luboms.

Mūsų darbai

Ąžuolo lukšto tašeliai luboms

Skaityti daugiau

Akustinė lubų danga

Skaityti daugiau

Ąžuolo lukšto bruselių lubos

Skaityti daugiau

Juodos pakabinamos akustinės lubos

Skaityti daugiau

Akustinės Cewood lubos baltos spalvos

Skaityti daugiau